KONST / Litografier / Färglitografi 12872062
nr 1287 2062
Bertil Berg
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 44/75. Motivet: 56x39 cm
Bertil Berg, svensk målare och skulptör född i Göteborg 1935.
Utrop:
500 kr
måndag 11 november 2019
kl 20:14:22
Bertil Berg
Läs mer om Bertil Berg